Rejestr zmian treści

Zmiany o pozycjach 21 - 28 (z 28)

Komisje Rady Powiatu Tucholskiego
rejestr zmian informacji

aktualizacja w związku z rezygnacją Pana Damiana kożucha
Data: 2013-07-03 12:43:03
Autor: Elżbieta Damasiewicz
zmiana na stanowisku Sekretarza Komisji Rewizyjnej
Data: 2013-05-06 13:57:59
Autor: Elżbieta Damasiewicz
zmiana na stanowisku Przewodniczącego Komisji Rolnictwa
Data: 2013-02-01 15:14:47
Autor: Elżbieta Damasiewicz
uzupełniono skład Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska
Data: 2013-01-04 12:38:27
Autor: Elżbieta Damasiewicz
zgodnie z uchwałą o wygaśnięciu mandatu ze składu Komisji Rolnictwa usunięto Pana Janusza Kiedrowskiego
Data: 2012-11-20 10:12:40
Autor: Elżbieta Damasiewicz
uzupełniono skład osobowy Komisji
Data: 2011-04-02 22:06:34
Autor: Elżbieta Damasiewicz
uaktualniono składy Komisji
Data: 2011-02-21 13:35:00
Autor: Elżbieta Damasiewicz
korekta
Data: 2011-01-31 08:05:34
Autor: Szymon Hoppe
Zmiany o pozycjach 21 - 28 (z 28)

powrót do informacji »